• Konkurs powiatowy - Mokradła - woda, klimat, życie.

• 13 grudnia w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji XXI edycji konkursu ekologiczno-plastycznego dla uczniów szkół podsatwowych powiatu wejherowskiego. "Mokradła - woda, klimat, życie' to temat konkursu, na który nadesłano 65 prac. Komisja Konkursowa nagrodziła 17 prac w trzech kategoriach. Nagrody zwycięzcom wręczył Wójt Gminy Luzino Pan Jarosłwa Wejer oraz przedstawiciel Nadleśnictwa Strzebielino. Serdecznie gartulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

• IDĄ ŚWIĘTA

• "Święty Mikołaj, który sam niczego nie dostaje, stale uczy dawać i zapominać o sobie. Uczy cieszyć się z prezentu i być za niego wdzięcznym". Ksiądz Jan Twardowski

Dzisiaj wszystkie dzieci cieszą się z otrzymanych prezentów. Dodatkowo uczniowie klasy pierwszej otrzymali podarunek od samego Patrona szkoły - książkę IDĄ ŚWIĘTA, do której teksty wybrała i opracowała Pani Aleksandra Iwanowska. Natomiast Centrum Nauki Kopernik - Nauka dla Ciebie w Warszawie podarowało szkole pomoc dydaktyczną w postaci Modułowej Pracowni Przyrodniczej - Energia - edukacyjne narzędzie umożliwiające prowadzenie zajęć z wykorzystaniem metody badawczej. I jak tu nie być wdzięcznym za tak piękne podarunki, które otrzymaliśmy dokładnie 6 grudnia, jak mówi Ksiądz Jan Twardowski "na prośbę Świętego Mikołaja".